Naszym celem jest pomoc w integracji oraz w zbudowaniu mocnego, niepoddającego się przeciwnościom zaspołu.

Proponujemy Państwu szkolenia niebanalne, atrakcyjne w formie i treści, odbywające się na tle różnych krajobrazów, prowadzone przez trenerów – entuzjastów i praktyków, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią odkryć słabe punkty zespołu i poprowadzić go ku większej współpracy, kreatywności i wydajności.

Propozycje szkoleń integracyjnych

Kliknij w wybraną nazwę szkolenia i poznaj szczegóły:

Śmiechu warte – uwolnij w sobie Charlie Chaplina

Doskonała integracja i „odstresowanie” zespołu poprzez trzy stopnie śmiechu. Do tego praktycznie o zbawiennej mocy rechotu; o humorze, który leczy, redukuje stres, poprawia relacje i wyniki sprzedażowe firmy; o dystansie do siebie i do swojego audytorium. Gwarantowana zabawna atmosfera i duża dawka śmiechu!

Integracyjny Rejs do Dani: „MOTIV – ACTION”

O wizjach, celach i drodze do celu, o roli kapitana, oficerów i marynarzy, o zmianach kursu, pokonywaniu sztormów, i o każdym kolejnym ruchu, który przybliża nas do celu. Ten rejs będzie porządnym zastrzykiem energii na wiele kolejnych miesięcy i źródłem niezapomnianych wrażeń!

Mazurskie podchody: „GO AND TAKE IT“

Wycieczka w głąb Dzikich Mazur w poszukiwaniu SKARBU to prawdziwa przygoda nie tylko dla dużych chłopców. Droga – pełna przeszkód, ale i zachwycająca swym dziewiczym krajobrazem. Ścigając się z czasem i przeciwną drużyną, członkowie zespołów muszą pokonać własne słabości oraz rozwiązać „nietypowe” zadania. Niezbędna będzie praca zespołowa i wola przetrwania!

Zapisz się na szkolenia już teraz!
Zadzwoń: 600 589 618, lub napisz do nas.

FORMULARZ KONTAKTOWY