Centrum Rozwoju Prestige jest jedną z czołowych firm szkoleniowych w Polsce. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń rozwojowych i kompetencyjnych. Realizowane przez nas szkolenia cechuje profesjonalizm, wysoka jakość i odpowiedzialność.
Wspieramy ludzi w szeroko rozumianym rozwoju osobistym i zawodowym, w atmosferze wzajemnego szacunku, akceptacji i zaufania. Wierzymy w ukryty w każdym człowieku i zespole potencjał, który pomagamy wyzwolić dzięki odpowiednim metodom oddziaływania. Partnerskie relacje z Klientami pozwalają nam na pełną pasji realizację wyznaczonych celów.

Naszą misją jest

efektywnie nauczać i trenować umiejętności niezbędne do rozwoju i osobistej satysfakcji Klienta oraz profesjonalnie inspirować, motywować i wspierać Klienta w jego rozwoju i osiąganiu celów.

Wartości, które wyznajemy, określają co jest dla nas ważne.
Jednocześnie wyznaczają sposób naszego działania.

ROZWÓJ

Nieustanne podnoszenie własnych kompetencji, poszerzanie wiedzy i rozwój umiejętności w obszarze szkoleń i coachingu jest jednym z naszych priorytetów. Ciągły rozwój pozwala nam oferować najwyższą jakość usług, a naszym Klientom efektywnie wykorzystać osobiste zasoby na własny rozwój. Wspieramy naszych Klientów w odkrywaniu ich potencjału i motywujemy do wykorzystania go w życiu. Każda sytuacja jest dla nas źródłem wiedzy i szansą rozwoju.

SZACUNEK

Darzymy ogromnym szacunkiem naszych Klientów, ich wartości, poglądy i podejmowane przez nich decyzje. Budujemy partnerskie relacje z Klientami w oparciu o wzajemne zaufanie, akceptację i dyskrecję. Zależy nam na tym, aby Klienci mogli pracować w atmosferze bezpieczeństwa i komfortu, sprzyjającej rozwojowi osobistemu. Wierzymy w możliwość zmiany Klienta, w jego potencjał i rozwój.

PASJA

Każde nowe zadanie realizujemy z ogromnym zaangażowaniem. Mamy w sobie ciekawość drugiego człowieka i jego możliwości. Z pełnym oddaniem towarzyszymy naszym Klientom w ich rozwoju, a ich sukcesy są źródłem naszej satysfakcji. Z pasją realizujemy nasze cele, pragnąc sprostać potrzebom naszych Klientów. Pasja jest tym, co nas wyróżnia. Lubimy się nią dzielić. Mówiąc krótko, uwielbiamy to, co robimy.

PROFESJONALIZM

W naszej pracy stawiamy na jakość. Zarówno w odniesieniu do oferowanych usług, jak i ich realizacji. Szkolenia i coaching realizujemy zgodnie z przyjętymi standardami polskimi i międzynarodowymi. Nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje zawodowe.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Bierzemy odpowiedzialność za oferowane przez nas usługi, formę i jakość ich realizacji. Odpowiedzialnie podejmujemy decyzje, działania i zobowiązania. Nasi Klienci mogą na nas polegać.

Szkolenia w Centrum Rozwoju Prestige prowadzą wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń biznesowych, specjalistycznych, kompetencyjnych i rozwojowych.

Nasze doświadczenie to ponad:

1200
przeprowadzonych szkoleń
17280
godzin szkoleń
18000
zadowolonych uczestników

* – liczby te wciąż rosną.